285/30R21 100Y P-ZERO(MO-S)ncs XL

PIRELLI
-10%

285/30R21 100Y P-ZERO(MO-S)ncs XL

285/30R21 100Y P-ZERO(MO-S)ncs XL

25,956.00 ден

На лагер

25,956.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500910 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-ZERO (PZ4)

Додадовте производ во Вашата кошничка: