285/35R18 101Y SportContact 3 MO XL FR

CONTINENTAL
-10%

285/35R18 101Y SportContact 3 MO XL FR

285/35R18 101Y SportContact 3 MO XL FR

15,426.00 ден

На лагер

15,426.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018368 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: