285/35R20 100T G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG
-10%

285/35R20 100T G-M W ICE I-15 SUV

285/35R20 100T G-M W ICE I-15 SUV

7,641.00 ден

Out of stock

7,641.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501900 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN MAX ICE

Тежински индекс

100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: