285/35R20 104V WSZer3(MO) XL

PIRELLI

285/35R20 104V WSZer3(MO) XL

285/35R20 104V WSZer3(MO) XL

28,210.00 ден

На лагер

28,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502747 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: