285/35R20 104Y PILOT SPORT 4S K2 XL

MICHELIN

285/35R20 104Y PILOT SPORT 4S K2 XL

285/35R20 104Y PILOT SPORT 4S K2 XL

30,970.00 ден

Out of stock

30,970.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501804 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4S K2

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: