285/35R21 105Y PILOT SUPER SPORT *MI

MICHELIN

285/35R21 105Y PILOT SUPER SPORT *MI

285/35R21 105Y PILOT SUPER SPORT *MI

28,970.00 ден

На лагер

28,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502085 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Super Sport

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: