285/35R22 106W TS860 S AO WinterContact

CONTINENTAL

285/35R22 106W TS860 S AO WinterContact

285/35R22 106W TS860 S AO WinterContact

23,980.00 ден

На лагер

23,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018340 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R22

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

106

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: