285/35R22 106Y SportContact 6 XL

CONTINENTAL
-10%

285/35R22 106Y SportContact 6 XL

285/35R22 106Y SportContact 6 XL

22,698.00 ден

На лагер

22,698.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015081 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 6

Тежински индекс

106

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: