285/35ZR21 105Y SC6 XL FR

CONTINENTAL

285/35ZR21 105Y SC6 XL FR

285/35ZR21 105Y SC6 XL FR

23,930.00 ден

На лагер

23,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014962 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 6

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: