285/40 R20 108V Proxes Sport SUV XL

TOYO
-10%

285/40 R20 108V Proxes Sport SUV XL

285/40 R20 108V Proxes Sport SUV XL

12,375.00 ден

На лагер

12,375.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500801 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: