285/40R19 107V WinterContactTS860S XL FR

CONTINENTAL
-10%

285/40R19 107V WinterContactTS860S XL FR

285/40R19 107V WinterContactTS860S XL FR

20,151.00 ден

На лагер

20,151.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502712 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContactTS860S

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: