285/40R20 104Y RXQUEST SU01

ROADX

285/40R20 104Y RXQUEST SU01

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7.150 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019179 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX QUEST SU01

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

RR

E

WR

A

Noise

73

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.