285/40R20 104Y SC6

CONTINENTAL
-10%

285/40R20 104Y SC6

285/40R20 104Y SC6

17,658.00 ден

На лагер

17,658.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015709 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 6

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: