285/40R20 108Y PILOT SPORT 4 NF0 XL

MICHELIN

285/40R20 108Y PILOT SPORT 4 NF0 XL

285/40R20 108Y PILOT SPORT 4 NF0 XL

25,860.00 ден

Out of stock

25,860.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505116 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 NF0

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: