285/40R21 109V TS850P SUV XL FR

CONTINENTAL

285/40R21 109V TS850P SUV XL FR

285/40R21 109V TS850P SUV XL FR

24,380.00 ден

На лагер

24,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500072 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS850

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: