285/40R21 109Y DX640 XL

DAVANTI
-20%

285/40R21 109Y DX640 XL

285/40R21 109Y DX640 XL

9,680.00 ден

На лагер

9,680.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019555 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

109

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: