285/40R21 109Y P ZERO (N0) XL

PIRELLI

285/40R21 109Y P ZERO (N0) XL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

21.330 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018074 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P Zero

Тежински индекс

109

Брзински индекс

Y

Runflat

0

RR

B

WR

A

Noise

70

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.