285/40R21 109Y S-VERD (AO) XL

PIRELLI
-10%

285/40R21 109Y S-VERD (AO) XL

285/40R21 109Y S-VERD (AO) XL

18,135.00 ден

Out of stock

18,135.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009672 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

S – Verde

Тежински индекс

109

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: