285/45R19 107T G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG
-10%

285/45R19 107T G-M W ICE I-15 SUV

285/45R19 107T G-M W ICE I-15 SUV

7,857.00 ден

На лагер

7,857.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501902 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN MAX ICE

Тежински индекс

107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: