285/45R19 111V WinterContact TS850 P XL

CONTINENTAL

285/45R19 111V WinterContact TS850 P XL

285/45R19 111V WinterContact TS850 P XL

22,710.00 ден

На лагер

22,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023936 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: