285/45R19 111W LATITUDE SPORT 3 XL

MICHELIN

285/45R19 111W LATITUDE SPORT 3 XL

285/45R19 111W LATITUDE SPORT 3 XL

18,830.00 ден

На лагер

18,830.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008179 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

111

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: