285/45R19 111W Powerproof SUV XL

NOKIAN
-10%

285/45R19 111W Powerproof SUV XL

285/45R19 111W Powerproof SUV XL

10,890.00 ден

На лагер

10,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019303 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

111

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: