285/45R20 112V PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN
-20%

285/45R20 112V PILOT ALPIN 5 SUV XL

285/45R20 112V PILOT ALPIN 5 SUV XL

20,200.00 ден

На лагер

20,200.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020744-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: