285/45R20 112V S-WNT2 XL

PIRELLI
-10%

285/45R20 112V S-WNT2 XL

285/45R20 112V S-WNT2 XL

21,330.00 ден

На лагер

21,330.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502564 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

Scorpion Winter 2

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: