285/45R20 112V S954S XL

TOYO

285/45R20 112V S954S XL

285/45R20 112V S954S XL

16,120.00 ден

На лагер

16,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020814 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: