285/45R20 112V WR SUV 4 XL

OUTLET 2020
NOKIAN
-45%

285/45R20 112V WR SUV 4 XL

285/45R20 112V WR SUV 4 XL

11,242.00 ден

Out of stock

11,242.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA018280-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: