285/45R20 112V WR SUV 4 XL

NOKIAN

285/45R20 112V WR SUV 4 XL

285/45R20 112V WR SUV 4 XL

20,440.00 ден

На лагер

20,440.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018280 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: