285/45R21 109T G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG

285/45R21 109T G-M W ICE I-15 SUV

285/45R21 109T G-M W ICE I-15 SUV

10,320.00 ден

На лагер

10,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501901 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN MAX ICE

Тежински индекс

109

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: