285/45R21 113 PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN

285/45R21 113 PILOT ALPIN 5 SUV XL

285/45R21 113 PILOT ALPIN 5 SUV XL

28,470.00 ден

На лагер

28,470.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020733 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

113

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: