285/45R21 113V r-f S-WNT(*) XL

PIRELLI

285/45R21 113V r-f S-WNT(*) XL

285/45R21 113V r-f S-WNT(*) XL

39,070.00 ден

На лагер

39,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501951 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Тежински индекс

113

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: