285/45R22 114Y Premium Contact 6 XL

CONTINENTAL
-10%

285/45R22 114Y Premium Contact 6 XL

285/45R22 114Y Premium Contact 6 XL

23,013.00 ден

На лагер

23,013.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020049 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

114

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: