285/60R18 116H SUV WINTER

TAURUS

285/60R18 116H SUV WINTER

285/60R18 116H SUV WINTER

9,700.00 ден

На лагер

9,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023286 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

116

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: