285/60R18 120V LATITUDE TOUR HP

MICHELIN
-10%

285/60R18 120V LATITUDE TOUR HP

285/60R18 120V LATITUDE TOUR HP

12,951.00 ден

На лагер

12,951.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003772 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Tour

Тежински индекс

120

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: