285/65R17 116T ROAD-TERRAIN XL RI

RIKEN

285/65R17 116T ROAD-TERRAIN XL RI

285/65R17 116T ROAD-TERRAIN XL RI

8,750.00 ден

На лагер

8,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021740 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

RIKEN

Шара

Road Terrain

Тежински индекс

116

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: