295/30R20 101Y PILOT SPORT 4 S N0 XL

MICHELIN

295/30R20 101Y PILOT SPORT 4 S N0 XL

295/30R20 101Y PILOT SPORT 4 S N0 XL

24,420.00 ден

На лагер

24,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022566 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4S

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: