295/30R21 102V TS860 S NA0 XL FR

CONTINENTAL

295/30R21 102V TS860 S NA0 XL FR

295/30R21 102V TS860 S NA0 XL FR

27,940.00 ден

На лагер

27,940.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018636 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

RR

C

Профил

30

WR

C

Дијаметар

R21

Noise

75B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: