295/30R22 103W WinterContact TS860 S MGT XL FR

CONTINENTAL
-10%

295/30R22 103W WinterContact TS860 S MGT XL FR

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

26.010 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024053 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

30

Дијаметар

R22

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860 S

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Runflat

0

RR

C

WR

B

Noise

75

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.