295/30R22 103Y PROXES SPORT SUV XL

TOYO
-10%

295/30R22 103Y PROXES SPORT SUV XL

295/30R22 103Y PROXES SPORT SUV XL

14,148.00 ден

На лагер

14,148.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019905 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

30

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: