295/35R21 103Y CSC5P SUV NO

CONTINENTAL
-10%

295/35R21 103Y CSC5P SUV NO

295/35R21 103Y CSC5P SUV NO

15,057.00 ден

На лагер

15,057.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007426 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: