295/35R21 107V S954S TL XL

TOYO

295/35R21 107V S954S TL XL

295/35R21 107V S954S TL XL

17,760.00 ден

На лагер

17,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023182 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: