295/35R21 107V TS860S XL FR

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-15%

295/35R21 107V TS860S XL FR

295/35R21 107V TS860S XL FR

21,777.00 ден

На лагер

21,777.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016072-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

RR

B

Профил

35

WR

C

Дијаметар

R21

Noise

75B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: