CONTINENTAL
-10%

295/35R21 107V TS860S XL

295/35R21 107V TS860S XL

Original price was: 25,620.00 ден.Current price is: 23,058.00 ден.

Out of stock

Original price was: 25,620.00 ден.Current price is: 23,058.00 ден.

Availability: Нема на залиха SKU: AA016072 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

RR

B

Профил

WR

C

Дијаметар

Noise

75B

Сезона

Бренд

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V