295/35R21 107Y POWERPROOF SUV XL

NOKIAN

295/35R21 107Y POWERPROOF SUV XL

295/35R21 107Y POWERPROOF SUV XL

14,960.00 ден

На лагер

14,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019721 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: