295/35R21 107Y XL PS4 S MO1

MICHELIN
-10%

295/35R21 107Y XL PS4 S MO1

295/35R21 107Y XL PS4 S MO1

23,112.00 ден

На лагер

23,112.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501274 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PS4 S MO1

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: