295/40R20 110V S954S XL

TOYO

295/40R20 110V S954S XL

295/40R20 110V S954S XL

16,000.00 ден

На лагер

16,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023451 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: