295/40R21 111V S-WNT2 XL

PIRELLI

295/40R21 111V S-WNT2 XL

295/40R21 111V S-WNT2 XL

29,220.00 ден

На лагер

29,220.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501789 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

Scorpion Winter 2

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: