295/40R21 111V WinterContact TS860 S XL

CONTINENTAL

295/40R21 111V WinterContact TS860 S XL

295/40R21 111V WinterContact TS860 S XL

25,050.00 ден

На лагер

25,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023922 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: