295/40R21 111V WR SUV 4 XL

NOKIAN

295/40R21 111V WR SUV 4 XL

295/40R21 111V WR SUV 4 XL

24,950.00 ден

На лагер

24,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018281 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: