295/40R21 111Y DX640 XL

DAVANTI
-30%

295/40R21 111Y DX640 XL

295/40R21 111Y DX640 XL

8,932.00 ден

На лагер

8,932.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021869 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

111

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: