295/40R22 112W S-ZERO MO1 XL

PIRELLI
-10%

295/40R22 112W S-ZERO MO1 XL

295/40R22 112W S-ZERO MO1 XL

23,931.00 ден

На лагер

23,931.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501294 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

S-ZERO MO1

Тежински индекс

112

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: